I znowu kobieta i zbrodnia  

Posted by Inblanco


Oglądałam właśnie kolejny odcinek "The Closer" z Kyrą Sedgwick w roli "deputy police chief Brendy Leigh Johnson". Och, uwielbiam ją! Brenda mówi z południowym akcentem, ma obsesję na punkcie słodyczy: każdy gryz uzupełniany jest pełnym ekspresji westchnieniem rozkoszy. Ale walczy ze swoimi słabościami ;)
Wchodząc do domu podejrzanego, potrafi kobiecym głosikiem krzyczeć "Juuu huu, czy jest ktoś w domu? Juu huu?". Mimo początkowej niechęci zespołu do blond kobietki z Południa, szybko przekonują się, że to baba z jajami i ma głowę na karku.

Świetnie nakręcony serial, świetnie zagrany. I, moim zdaniem, zrehabilitował jednego aktora: G.W. Bailey'a, który do tej pory kojarzył mi się tylko z podłą komedią pt. "Akademia Policyjna", gdzie grał kretyna do potęgi, porucznika Harrisa. Teraz za to gra upierdliwego, starego wygę, który walczy z lenistwem i swoim chamstwem, i choć często przegrywa, to jest moją ulubioną tam postacią. Taki trochę drugi House, prawda?

This entry was posted on 25.7.07 at środa, lipca 25, 2007 . You can follow any responses to this entry through the comments feed .

0 komentarze

Prześlij komentarz